picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ma ktoś firmę i kredyt ?

Ma ktoś firmę i kredyt ?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat kredytów dla firm bez BIK? Czy warto wyrażać nimi swoje zainteresowanie czy raczej lepiej ich za wszelką cenę unikać?

kondziu

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że pożyczka dla firm bez bik to jedyna możliwość dla tych przedsiębiorców, którzy wpadli w poważne tarapaty. Obecność ich firmy w Biurze Informacji Kredytowej właściwie uniemożliwia wzięcie kredytu.

mikuser

Posty: 15

 
Wybierając kredyt na firmę mogę rekomendować Wam pomoc, której udziela https://www.profiter.pl.

To firma, która potrafi idealnie dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta i zapewnić mu zdecydowanie najlepszą propozycję kredytu.

Oct714

Posty: 16

 
Wiele czytałem na temat tego, na jaką kwotę może opiewać dofinansowanie dla firm. Wychodzę z założenia, że uzyskanie takich pieniędzy to szansa na bardzo dobry start dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Osobna sprawa, że w moim wypadku dofinansowanie mogłoby wynieść nawet 100 tysięcy złotych.

Ania

Posty: 17

 
Polecam kredyty dla firm na start pod warunkiem, że są one udzielane na konkurencyjnych warunkach. Takie bardzo łatwo ocenić choćby na podstawie oprocentowania, które można porównać np. na forach dyskusyjnych.

MacieqLeo

Posty: 10

 
Ostatecznością w moim wypadku był kredyt dla firm, który ostatecznie zdecydowałem się zaciągnąć. Dodam, iż wcześniej udałem się do znajomego biura, jakie mi pomogło w formalnościach.

karamba1995

Posty: 16

 
Mogę zgodzić się z tym, że kredyt dla firm nie jest dla wszystkich, ponieważ niektórzy nie są w stanie przewidzieć dochodów firmy po poczynieniu odpowiednich inwestycji. To podstawa.

Kruk

Posty: 24

 
Pożyczka dla firm bez bik to rozwiązanie, które w przeszłości raz uratowało mi życie. Bardzo prędko ją spłaciłem, bo wiadomo, iż nie była ona najniżej oprocentowana.

Wertastable

Posty: 21

 
Czasami marzenia o rozpoczęciu prowadzenia własnej firmy trzeba odłożyć między bajki z uwagi na brak środków. Jednak inni podejmują ryzykowną decyzję, że zaciągną kredyt na rozpoczęcie działalności. Sam jestem w tym gronie, bo zaciągnąłem taki kredyt – opłaciło mi się, bo moja firma teraz ładnie funkcjonuje :)

woo_oow

Posty: 25