picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Viessmann serwis, poszukuję !

Viessmann serwis, poszukuję !

Zamontowałem sobie kocioł gazowy, ale nie chce ruszyć, coś piszczy i nie ma żadnych efektów. Wiecie, co się dzieje? Ma ktoś podobnie? Trochę się boje sam dalej tam grzebać, bo to przecież gaz.

Czajkow34

Posty: 6

 
Dla tych, którzy chcą sprawdzić wszystko o montażu pieców vaillant w Warszawie strona https://grzeko.pl będzie najbardziej odpowiednia. Zajrzyjcie tam, a się przekonacie.

Booss23

Posty: 5

 
Pytałem u źródła o gaz. Odwiedziłem serwis vaillant w Warszawie i przekonali mnie. Koszty nie są wcale takie gigantyczne. Przecież piec z podajnikiem też nie jest tani, a zajmuje mnóstwo miejsca.

emkaer

Posty: 8

 
Weźmy pod spostrzeżenie to, iż większość ludzi, jakie piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się małe zużycie, ale rachunki, jakie otrzymują są o mnóstwo większe. Taka prawda.

Strzała

Posty: 7

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, dlatego wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, ale jednak koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

czartoryski

Posty: 7

 
Zajmowałem się kiedyś montażem pieców viessmann w Warszawie i tę firmę mogę polecić. Jeśli ktoś decyduje się na gaz to tylko przy współpracy ze znanym producentem piców. Wtedy daje to gwarancje bezpieczeństwa, a przecież to jest w tym przypadku najważniejsze i trzeba o to zadbać. Samemu lepiej nic nie montować.

bartek33

Posty: 9

 
Jeżeli mam kłopot to zawsze w serwisie Viessmann wiedzą jak mi pomóc. Jeżeli masz firmowy piec to wybierać serwis, który jest do niego przypisany i jest wtedy wszystko w porządku.

Yuri20

Posty: 4

 
Nie mam gazu z sieci, a jakoś bomby nie chce mieć na działce, zatem wolę już prąd niż gaz. Na pewno gaz jest praktyczny, piec mały, lecz jednak koszty jak dla mnie są zbyt wysokie i to zdecydowało o wybraniu innego zasilania. Takie jest może zdanie.

DJboutit2

Posty: 15

 
Weźmy pod uwagę to, że większość osób, które piszą o kosztach to bajkopisarze. Marzy im się małe zużycie, ale rachunki, jakie otrzymują są o wiele większe. Taka prawda.

Złoty

Posty: 19

 
Każdy ma różne zdanie na ten temat. W nowym domu gaz jak najniezwyklej, niemniej jednak w starym domu źle ocieplonym to nie nadążycie z płaceniem rachunków. Tak to niestety wygląda i nic tego nie zmieni.

krugerPL

Posty: 21