picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Montaż klimatyzacji śląsk, jaka firma ?

Montaż klimatyzacji śląsk, jaka firma ?

Chcę założyć instalację klimatyzacyjną do biura. Zależy mi na firmie, u której będę mógł kupić urządzenie, natomiast również zamówić montaż klimatyzacji. Najlepiej kogoś ze sląska. Może polecacie kogoś?

jpyzio

Posty: 15

 
Oferta jest jak najbardziej ok. U nas montaż klimatyzacji nie trwał długo :) a o to nam chodziło. To rzetelna firma ze śląska, na której można polegać też odnośnie serwisu. Serwisują też instalacje montowane przez inne firmy.

Klakier

Posty: 18

 
To porządna firma, jeśli chodzi o klimatyzację na śląsku https://ronter.pl. U mnie montowali, więc mogę ręczyć. Jeśli chodzi o serwis to bardzo dobrzy fachowcy, porządna firma.

brygida

Posty: 11

 
Miałem okazję właśnie skorzystać, albowiem mieli promocję na montaż klimatyzacji, to jakiś serwis ze śląska. Ale nie zdecydowałem się, żałuję, albowiem jednak taka klima w domu to komfortowe rozwiązanie. Mamy taki układ mieszkania, że podczas upałów latem po prostu się gotujemy. Myślałem o takim przenośnym klimatyzatorze, lecz tu również zdania są podzielone.

Ralphy

Posty: 9

 
Po sto razy też zastanawialiśmy się, gdzie udać się po montaż klimatyzacji na śląsku.I w sumie też nadal jeszcze nic ustalone :) Może zerkniemy na tę firmę.

Sarenka

Posty: 14

 
Ciekawe jaki jest całkowity koszt takiej instalacji z montażem klimatyzacji wiem iż zależne jest wszystko od projektu, lecz może ktoś z góry wie, iż jakaś firma ze śląska nie jest droga ?

Franuś

Posty: 16