picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma

Kora ogrodowa hurtem, sprawdzona firma

Witam, poszukuję dobrego sklepu gdzie pozyskam korę ogrodową w ilości hurtowej, także liczy się jak najniższa cena. Jestem w stanie zakupić od razu około 200-300 litrów w worku.

djramu

Posty: 16

 
Witam serdecznie, niezwykle zależy mi na pięknym ogródku natomiast wymaga to ode mnie wiele pracy i czasu a z tym mam kłopot gdyż nie ma mnie często w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

karamba1995

Posty: 16

 
Pilnie potrzebuję waszej pomocy, moja koleżanka doradziła mi kupno kory sosnowej gdyż dzięki niej krzewy są chronione oraz chwasty nie rosną. Możecie mi powiedzieć gdzie takową rzecz dostanę?

Będę wam bardzo wdzięczna za szczere informacje. Zależy mi przede wszystkim na jakości i przyzwoitej cenie. Dziękuję wam z góry bardzo i pozdrawiam serdecznie.

reserveme

Posty: 24

 
Witaj, mogę polecić ci dobry sklep: http://www.kora-ogrodowa.net. W zeszłym roku zamawialiśmy tam korę sosnową w ilości hurtowej (nie pamiętam dokładnie ile).

Cena jest bardzo atrakcyjna, nie wiem jak dzisiaj natomiast na pewno warto kupić. Towar dostaliśmy już na drugi dzień. Teraz nasz ogród wygląda nieziemsko.

HiT92

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Moja siostra bardzo kocha urządzać swój ogród i sad jednak wymaga to od niej dużo procy i czasu chciałabym jej trochę pomóc w tym i uprościć jej to zadanie. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Warto tam zamówić korę sosnową, która hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

lenox4

Posty: 9

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi gdzie kupię tanią korę sosnową? Mam dość spory ogródek, który należy często pielić a ja nie mam na to czasu. Słyszałam, że kora powstrzymuje porost chwastów więc dlatego chcę ją nabyć. Czekam niecierpliwością na wasze porady, dziękuje serdecznie oraz pozdrawiam.

RadeQ

Posty: 25

 
Cześć, poszukuje jakiegoś dobrego sklepu, w którym znajdę korę sosnową pod krzewy. Zależy mi bardzo na jakości oraz na przystępnej cenie. Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat oraz bardzo proszę o opinię na temat kory sosnowej.

Pozdrawiam i dziękuję.

shymzzz

Posty: 16

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

Doamdor

Posty: 20

 
Witam, mój tata niesłychanie poleca korę sosnową bowiem nie tylko ona uniemożliwia przedostanie się chwastów na powierzchnię ale także posiada dużo innych zalet takich jak na przykład podtrzymywanie ciepła w okresie zimowym tak aby korzonki nie zmarzły oraz wilgotności w okresie letnim. Będziecie zadowoleni.

Polecam wszystkim.

enriquess

Posty: 25