picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kora sosnowa w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Kora sosnowa w Bydgoszczy, gdzie warto ?

Podobno do ogrodu najlepsza jest kora sosnowa. Macie swojego zaufanego producenta w Bydgoszczy? Jak coś to dajcie znać, która cena, w jakich workach sprzedają, jak jest z dowozem itp. szczegóły.

VamnHopeHom

Posty: 11

 
W zeszłym roku kupowałem z tej hurtowni kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net/oferta-hurtowa/. Sprzedają też w mniejszych ilościach, dla indywidualnych odbiorców. Jeżeli chodzi o jakość, to jest rzeczywiście dobra. To kora prosto od producenta, wobec tego tym niezwyklej polecam. Nie dosypują niczego, to rzetelna firma godna polecenia.

Hardkorowy Koksu

Posty: 21

 
Czytałam wiele cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana prosto przez producenta jest w najlepszej jakości.

deberty56

Posty: 16

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

E-GOista

Posty: 14

 
Jak ktoś potrzebuje kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, że sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, dlatego zyskali miano dobrej firmy, która dba o klientów, a nie tylko o swoje zyski.

limertus

Posty: 24

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu zwłaszcza, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim wypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, bo dowóz mam za free :)

andrew66

Posty: 11