picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Woblery rękodzieła, jaka jest ich cena?

Woblery rękodzieła, jaka jest ich cena?

Witam was.

Nie jestem fachowym wędkarzem, poszukuję woblerów na drobne ryby. Chętnie skorzystam z czyjejś doświadczonej pomocy w tym temacie. Słyszałem, iż są skuteczniejsze od tradycyjnych przynęt.

MaszPlus34

Posty: 19

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie znajdziesz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najbardziej były tam w promocji i kosztowały sporo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli dobre rabaty.

Złoty

Posty: 19

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony bardziej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeśli masz cel uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

reserveme

Posty: 24

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie dostaniesz odzież, która usprawni wędkowanie. Oczywiście musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

Alaneq

Posty: 20

 
Ja łowię na swoje woblery rękodzieła. Jestem nimi usatysfakcjonowany.
Próbowałem też tych ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html. Są całkiem niezłe.

xacti

Posty: 20

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, iż łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

Grażyneczk223

Posty: 25

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, lecz wiele z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. Szczególnie z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

daron64

Posty: 19

 
Odpowiem ci krótko i na temat ze sterem jest tak, że im jest on większy i ustawiony bardziej poziomo, tym wobler niżej zanurkuje.

Jeśli masz zamiar uprawiać spinning lub trolling to szczerze polecam takie woblery ze sterem. Masz SR, DR i SDR w zależności od głębokości nurkowania.

Andzia

Posty: 15