picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

lombard bemowo, gdzie warto ?

lombard bemowo, gdzie warto ?

Mam do sprzedania trochę złoto i teraz moje pytanie czy znacie skup złota w Warszawie, ale taki, co ma bardzo dobre stawki? Mamy tego dość sporo i zależy mi na wysokiej cenie.

olidaks

Posty: 1

 
Lombardy cały czas są znane, albowiem niestety, niemniej jednak każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają dobrych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, niemniej jednak z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na lepsze dla mnie.

Joe

Posty: 2

 
Byłem w lombardzie w Warszawie, który ma tutaj ofertę https://lombardwroclawska.pl. Wszystko przebiegło bardzo dobrze i jestem faktycznie bardzo usatysfakcjonowany.

pawel253

Posty: 2

 
Zawsze jak potrzebuje pieniędzy to na szybko idę do skupu złota na Bemowie i zastawiam obrączkę. Płacą bardzo dobrze i nie zadają pytań. Zawsze trzymam się terminów, dlatego jest to dla mnie opłacalne. Jeśli ktoś potrzebuje na szybko pieniędzy to jest to dobry pomysł.

Penio

Posty: 8

 
Tak rzeczywiście w lombardach w Warszawie można zastawić wszystko, co tylko chcemy. Są chętni do kupowania wszystkiego, dlatego pożądane byłoby im coś ciekawego zaproponować.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Byłem ostatnio w lombardzie na Bemowie i dali mi faktycznie dobrą stawkę za sprzęt AGD. Warunki też mają bardzo porządne, wobec tego kolejnym razem jak będę w potrzebie to też do nich pójdę. To akurat była bardzo pilna sprawa i innego wyjścia nie było jak lombard.

shymzzz

Posty: 16

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał lepsze stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała swoje pierścionki, bo wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz naprawdę bardzo drogie.

Tomcio

Posty: 4