picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Escape room, gdzie warto?

Escape room, gdzie warto?

A ja wybieram się do escape game. Niesłychanie mnie zainteresowała ta propozycja. Choć nie ukrywam, iż troszkę się boję jakiegoś dziwnego klimatu w środku. Byliście? Piszcie.

mJaUrVcEin

Posty: 11

 
Przyłączam się do polecających escape rooms Miałem okazje być w nich, we wszystkich. Kumple zorganizowali voucher, świetna sprawa. Takich pomysłów powinno być więcej. Korzystałbym ze wszystkich. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Każdemu się spodoba, na pewno. Chyba nie ma osób, którym by taka gra nie pasowała.

Franuś

Posty: 14

 
Wow, co to jest? Z opisu brzmi fascynująco. Trzeba zgrać znajomych i ruszać do pokoju zagadek Ciekawe czy uda nam się w weekend, podobno wiele chętnych. Znakomicie, raduję się jak dziecko:)

magic17

Posty: 21

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już sporo o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

Mariusz

Posty: 13

 
Wybrałabym się do takiego escape room. Piszecie takie pozytywy, iż szkoda byłoby nie skorzystać:)A co najlepiej wybrać na początek?

hihiotek

Posty: 17

 
Pierwszy real life escape game powstała w Wiedniu, ale my też możemy cieszyć się swoim rodzimym pomysłem. W Gliwicach są już trzy pokoje. Wejdźcie sobie na ich stronkę i sami zobaczcie, z czym to się je. Byłam i polecam, nie ma sobie równych.

shalafi

Posty: 24

 
Na swój interes proponuję escape the room franczyza http://www.openthedoor.net.pl. Mam wielką ochotę na taki biznes. Znakomita sprawa, samemu można się nieźle pobawić.

codePerformance

Posty: 12

 
Wybrałabym się do takiego escape room. Piszecie takie pozytywy, że szkoda byłoby nie skorzystać:)A co najlepiej wybrać na początek?

codePerformance

Posty: 17

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam cel wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

Modniś

Posty: 17