picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

gry online, jaka strona ??

gry online, jaka strona ??

Czy pozwalacie swoim dzieciom grać w gry? Jak to u was wygląda? Możecie także polecić mi strony internetowe, na której znajdę gry dla dzieci.

Januszek

Posty: 4

 
Dużo darmowych gier dla dzieci możecie znaleźć tutaj https://ogramy.pl. Naprawdę jest ogromny wybór, dla dziewczynek i dla chłopców.

gruszk56

Posty: 3

 
Pamiętam, jak grałem w gry online za dzieciaka. Teraz mam dwóch synów i oni nie mogą dnia wytrzymać bez komputera.

stopiw7

Posty: 10

 
Mój syn za to uwielbia gry wyścigowe. Nawet korzysta z jednej strony, na której gra za darmo codziennie. Zapytam go później co to za strona internetowa.

alla

Posty: 7

 
Nie mam zbytnio czasu na granie w gry, ale jak przychodzi taki dzień to zazwyczaj włączać byle jaką stronkę z grami za darmo. Jeśli polecicie jakąś fajną to na pewno kiedyś z niej skorzystam.

jozefinna

Posty: 18

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na różne formy spędzania czasu wolnego. Coraz więcej ludzi uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz faktycznie trzeba uważać na dzieciaki.

Klarka23

Posty: 5

 
Niektóre gry dla dzieci też kształtują dziecka mózg. Nie mówię tu o głupich grach, tylko o takich co są łamigłówkami i trzeba troszkę pomyśleć.

Czarek

Posty: 10

 
Moja córka ostatnio uwielbia grę online, w której ma wirtualnego zwierzaczka. Opiekuję się nim, karmi go oraz się z nim bawi. Jak wróci ze szkoły to zapytam, która to stronka i dam wam znać.

namok

Posty: 8