picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Medycyna estetyczna w Rzeszowie, jaki gabinet ?

Medycyna estetyczna w Rzeszowie, jaki gabinet ?

Jeżeli wykonywałyście fotodepilację i możecie coś powiedzieć o niej więcej z własnego doświadczenia, niezmiernie dziękuję. Mam obawy :) Niemniej jednak rzeczywiście poważnie myślę o usunięciu włosków raz na zawsze.

Specjalista

Posty: 7

 
To salon kosmetyczny w Rzeszowie, któremu od lat zaufałam http://www.pracowniawdzieku.pl - najlepszy w naszym mieście, najwięcej profesjonalnych zabiegów przy użyciu wysokiej klasy urządzeń :)

Uroczy Boys

Posty: 25

 
Z uwagi, że już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To bardzo dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne naprawdę niewielkie sumy.

Eksperttt45

Posty: 13

 
Osobiście uwielbiam fotel kosmetyczny :) i chętnie tam przesiaduję. Nie ma to jak raz na jakiś czas pozwolić sobie na dobry zabieg pielęgnacyjny dla własnej skóry. Ostatnio poważnie zastanawiam się też jak i wy nad fotoepilacją. Jak na razie mam tylko za, nic przeciw ;)

Klarcia34

Posty: 8

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w profesjonalnym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

Mamusek3

Posty: 18

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba zrobić tak jak zalecają w seriach, ale lepsze to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o wiele lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

Ania

Posty: 17

 
Cudownie, iż można gdzieś wyrazić swoją opinię, albowiem niesłychanie cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na jakiego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

Kowalski

Posty: 20

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych problemów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niezwykle w porządku. Bardzo się raduję, albowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

angelika98

Posty: 9