picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kto w Katowicach robi dobry makijaż permanentny ?

Kto w Katowicach robi dobry makijaż permanentny ?

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie sięgnąć z makijażu permanentnego, więc propozycja musi być przez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

Strzała

Posty: 8

 
Mnie zależało na idealnym fryzjerze w Cieszynie na wesele. Szczerze to jest dylemat. Normalne podcięcie włosów zrobi ci każdy. Gorzej, jak sobie umyślisz coś oryginalnego. Wiem, iż tak jest. Już wtedy „pani Małgosia”:) nie do końca jest pewna, czy da radę. Na pewno warto wejść do salonu i po prostu porozmawiać.

abbss

Posty: 6

 
Co do dobrego fryzjera w Katowicach to szukałam dla siostry na ślub. Odniosłam wrażenie, że nie wszędzie chcą podejmować się takich profesjonalnych fryzur :) Teraz chodzę do salonu, z którego jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa to jedno, ale najważniejsze dla mnie to fakt, że pomogli włosom :)

TVNbox

Posty: 25

 
Ponownie święta i ponownie dylemat, gdzie znajdę jakiegoś dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie jestem zadowolona z usług, z których korzystam. Sprawdzę wasze propozycje. Może akurat? Dobrze, iż nie jestem sama z takim problemem :) Jak coś się odezwę i pochwalę :)

Uleczek4

Posty: 20

 
Wyśmienicie, bo też właśnie szukam jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, iż coś tu polecicie. Nie niezmiernie orientuję się tu w takich usługach, bo mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia odszukać dobre usługi :)

Krakus

Posty: 9

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezmiernie znacząca. Spróbuj skontaktować się z doświadczonym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo mnóstwo istotnych rzeczy.

Jarko445

Posty: 17

 
Salon salonowi nierówny. Zatem najlepiej samemu odszukać dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na swojej skórze ;)

czlowiek488

Posty: 15

 
Ta oferta każdej z was przypadnie do gustu. Osobiście to właśnie tutaj robiłam makijaż permanentny w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Poza tym bardzo miła obsługa. Szczerze polecam.

Marko

Posty: 12

 
Mnie również zależy na dobrej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, iż będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję naprawdę porządnych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

Matusiński

Posty: 11

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

Boss

Posty: 11