picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Główka fryzjerska, gdzie kupie ?

Główka fryzjerska, gdzie kupie ?

Gdzie zaopatrujecie się w artykuły fryzjerskie. W sklepie, w jakim co jakiś czas robiłam zakupy, podnieśli niesamowicie ceny. Jestem zdruzgotana tym faktem i szukam tańszego miejsca.

xxx_009

Posty: 10

 
W tej hurtowni kupiłam trzy manekiny sklepowe. Są wysokiej jakości. Mam je już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Mają bardzo dobre wytrzymałe tworzywo. Dlatego gorąco wam je polecam i mam nadzieję, że będzie to cenna dla was opinia. Poza tym wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Hurtownia http://hurtowniaolaf.pl to udane zakupy. Osobiście kupowałam u nich manekiny sklepowe, ale mają również i kategorię fryzjerską mocno rozbudowaną. Artykuły są porządnej jakości, zarówno można z powodzeniem robić u nich zakupy.

kondziu

Posty: 11

 
Też myślałam, żeby zakupić do salonu taką główkę fryzjerską, ale nie niesłychanie orientuję się co będzie najlepsze. Przydałoby się chyba kilka główek do różnych rzeczy. Przyjęłam młode dziewczyny, dlatego pożądane byłoby byłoby zainwestować w ich praktyki.

Kalleycle

Posty: 22

 
Trwałą ondulację dobrze jest poćwiczyć na główce fryzjerskiej. Hurtownie oferują taki asortyment w całkiem przystępnej cenie. Sama coś takiego sobie zakupiłam do domu, także trenuję:)

kamilos071

Posty: 18

 
Myślałam o zmianie wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego tak od a do z. Szukałam taniego miejsca i udało mi się znaleźć tę właśnie hurtownię. Bardzo dobre artykuły fryzjerskie i wysoka jakość. Fryzjerkom odpowiadają.

TVNbox

Posty: 25

 
W moim zakładzie nożyczek fryzjerskich zawsze jest za mało. Skorzystam z waszej propozycji, bo widzę, że mają dobrej jakości wyroby, renomowanych producentów.

chanok

Posty: 18

 
Uwielbiam czesanie wymyślnych fryzur. To takie moje drobne hobby, choć fryzjerem nie jestem. W domu ćwiczę na główce fryzjerskiej z włosów naturalnych. Idealna sprawa. Polecam!!! Jak ktoś ma takiego bzika, to idealne rozwiązanie.

bodzik155

Posty: 14