picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon kosmetyczny kraków ??

salon kosmetyczny kraków ??

Czy chodzicie do salonu kosmetycznego Muneca? Podobno zapewniają tam profesjonalne zabiegi. Zależy mi na liposukcji. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie. Chciałabym mieć pewność co do salonu :0

alliknet5

Posty: 8

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego doświadczonego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Mnóstwo słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Black_Riot

Posty: 9

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w porządnej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o dużo za wiele. Widziałam potem, że ceny są zdecydowanie niższe.

Uroczy Boys

Posty: 21

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

labuh

Posty: 13

 
Nie ma porównania, jeżeli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

namok

Posty: 8

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

Boss

Posty: 21

 
Też słyszałam, że Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niesłychanie miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

mniszek_01

Posty: 10