picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena przedsiębiorstwa, opinie

wycena przedsiębiorstwa, opinie

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

Illilakip

Posty: 1

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do porządnej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego https://attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam niezwykle zadowolona.

doprzodu67

Posty: 13

 
Wycena aktuarialna jest bardzo przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to pożądane byłoby się do nich zgłosić. Należałoby się zgłosić przez internet.

Anno Domini

Posty: 6

 
Wycena przedsiębiorstwa może niezwykle Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego iż moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

Modniś

Posty: 5

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

beata77

Posty: 11

 
Biuro aktuarialne zazwyczaj pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować inne plany inwestycyjne. Należałoby się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

Asia

Posty: 2