picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sklep odżywki, polecicie sklep ?

Sklep odżywki, polecicie sklep ?

Witam, zależy mi na szybkim spaleniu tłuszczu przy pomocy jakiegoś preparatu, co proponujecie? Zaczęłam już treningi na siłowni, dzięki za waszą pomoc.

Cloperflake

Posty: 12

 
Bez suplementów i odżywek nie widzę, żeby można trenować siłowo. Niektórzy piszą, że si,ę da. Może nigdy nie byli na siłowni, tylko w domku rekreacyjnie ćwiczyli i to jeszcze tak, żeby się za bardzo nie spocić.

madDog

Posty: 18

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, zarówno widać, iż to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, lecz dobrze, iż w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, zarówno efekty są już widoczne.

Joe

Posty: 18

 
Jak szukasz sklepu z odżywkami to proponuję ten http://najlepszesuple.pl/hormon-wzrostu-stymulatory/221-deca-drolon-100-80tabs-deka.html, w jakim od dawna się zaopatruję. Tu jest wszystko, co konieczne dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

Radziu

Posty: 17

 
Piszę, bo widzę, że dużo ludzi szuka tanich odżywek. Ludzie uważajcie na nielegalne źródła. Można się nieźle przejechać na takim syfie. Raz tak zrobiłem, więc przestrzegam. Cena wcale nie była dużo niższa od tych na rynku. Sprawdzajcie sklepy w których robicie takie zakupy, zwłaszcza w internecie.

jaserek5

Posty: 21

 
Ja bym się tak nie fascynował tymi wszystkimi specyfikami. Jakiś szejk na energię to owszem, niemniej jednak z całą tą resztą to nie niesłychanie się zgadzam. Jak bym faktycznie był tak zdesperowany i musiał brać odżywki na masę to jednakże pytałbym dietetyka. W przeciwnym razie to strach, nie wiadomo, jak człowiek po takiej odżywce zareaguje.

rumcajs82

Posty: 21

 
Do redukcji tłuszczu potrzebny jest dobry metabolizm. Można go jednak nakręcić jakimś preparatem wspomagającym typu spalacze tłuszczu. Profesjonalnej wiedzy nie udzielam, nie mam do tego uprawnień, he he

Orolniki

Posty: 23

 
Bez odpowiednich suplementów nie ma mowy o zdrowym i skutecznym spalaniu tłuszczu. Musisz kupić sobie jakiś spalacz w sklepie. W przeciwnym razie też trudno ci będzie na siłowni.

śitowiec4

Posty: 21