picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Jakie odżywki są najlepsze

Jakie odżywki są najlepsze

Witam wszystkich.

Jestem 25-letnim chłopakiem i jak wiadomo zależy mi na znakomitej figurze i pięknym kaloryferze na brzuchu. Wiadomo ćwiczenia i właściwa dieta to podstawa ale bardzo chciałbym się wspomóc jakimiś odpowiednimi odżywkami na masę. Zależy mi na tym aby przytyć ale nie za wszelką cenę. Więc proszę o propozycję tylko zdrowych i nieszkodzących zdrowiu odżywek.
Z góry wielkie dzięki

Mocarzz

Posty: 18

 
Hej.

Od zawsze marzyłam o tym aby mieć piękną figurę. Chciałam wyglądać jak te śliczne panienki w telewizji lecz nie jest to niestety takie łatwe. Ciężko zachować smukła sylwetkę bez żadnego wysiłku i dzisiaj już wiem, iż to nie możliwe albowiem żadne suplementy nie zastąpią po prostu regularnych ćwiczeń i wysiłków na siłowni.

Moja rada na piękna sylwetkę.

Skuteczność

Posty: 21

 
Hej.

Borykam się z odwiecznym problemem którym jest moja waga. Koleżanka ostatnio zakupiła sobie suplementy diety z tej strony : http://najlepszesuple.pl/-suplementy-przed-treningiem-/474-olimp-redweiler-480gram.html i jest z nich naprawdę zadowolona. Ja również muszę przyznać, że efekty są widoczne gołym okiem.

Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia?

Illilakip

Posty: 15

 
Hej.

Każdego dnia muszę męczyć się z tą swoją nadwagą. Mam problem już nawet z pokonaniem 500 metrów na pieszo. Nie wiem jak sobie z tmy poradzić. Chodzę systematycznie do dietetyka, mam ustalona ścisłą dietę ale chciałbym jeszcze wspomóc się suplementami diety.

Czy suplementy na stronie http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/440-pes-alphamine-252gram-mega-spalacz-usa.html są faktycznie takie dobre jak większość osób o nich piszę?

Pzengota

Posty: 21

 
Cześć.

Kto ma problem z swoją nadwagą? Ja mam z tym odwieczny problem i już nie mam pomysłu jak sobie z nim poradzić. Próbowałam już chyba wszystkiego, ćwiczyłam, biegałam, głodziłam się byłam już kilka razy u dietetyka ale on po prostu nie chciał ułożyć mi diety ponieważ stwierdził, ze jej nie wymaga. Ja jednakże uważam inaczej, chce schudnąć i to jest moim celem na przyszły rok.

Czy ktoś z was umiałby mi powiedzieć czy suplementy diety z firmy http://najlepszesuple.pl przynoszą stosowne efekty?

Dziękuję za informację.

Jasio

Posty: 18

 
Witam wszystkich.

Ktoś ma podobny kłopot do mnie? Też chciałby schudnąć a nie wie co zrobić? Z całą pewnością polecam firmę : http://najlepszesuple.pl/-suplementy-przed-treningiem-/474-olimp-redweiler-480gram.html od kiedy korzystałam z ich usług udało mi się w miesiąc schudnąć 4 kilogramy a moim zdaniem to niesłychanie sporo gdyż uprzednio miałam kłopot ze schudnięciem choćby 1 kg. Cały czas musiałam torturować się ciągłym bieganiem i ćwiczeniami, obecnie wszystko „przychodzi” łatwiej.

Polecam.

Wertastable

Posty: 21