picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie dostanę artykuły dla kulturystów?

Gdzie dostanę artykuły dla kulturystów?

Witam, od dłuższego czasu chodzę każdego dnia na treningi na siłownię, zależy mi niesłychanie na zrobieniu porządnej rzeźby. Co nieco już widać, ale zależy mi na czymś efektowniejszym. Wiecie może, co jest dobre na spalanie tłuszczu?

Nie jestem porządny w tych wszystkich odżywkach, zatem zwracam się do was z taka prośbą, czekam na porady, dzięki.

Wielkii3

Posty: 21

 
Witam, chciałabym dostać sprzęt do MMA dla mojego syna, zaczął dopiero trenować, lecz już mu się to bardzo spodobało. Wiecie gdzie można zakupić porządne akcesoria za korzystną cenę? Nie znam się na tym, więc bardzo was proszę o radę, będę dużo wdzięczna, nie chcę zawieść syna.

Admin

Posty: 19

 
Mój kumpel poradził i kupno odżywki ze strony internetowej www.suplementacja-diety.pl, zakupiliście już coś z niej? Nie jestem przekonany do zakupów robionych przez internet , więc wolę się upewnić co do tej strony. Jaką opinie posiadacie na jej temat?

Jesteście z niej zadowoleni czy raczej nie??

katjuz23

Posty: 19

 
Witam, jak każdy wie, dobrze jest po treningu wypić sobie białeczko. Kupowałem różne białka lecz zawsze w sklepie. Mój kumpel mówił, że poprzez neta można zakupić idealne i w przystępnej cenie białko, tylko jak to on zapomniał, na jakiej stronie można to zrobić, może wy wiecie? Gdzie kupujecie białko?

Polećcie mi coś, będę wdzięczny, naraka.

krugerPL

Posty: 21

 
Dzień dobry, moja kuzynka zaczęła interesować się MMA i od pewnego czasu to trenuje, ma niedługo urodziny i chcę jej zakupić akcesoria do tego sportu. Nie mam pojęcia gdzie mogę takie rzeczy pozyskać, więc zwracam się do was z taką prośbą.

Pomóżcie mi zakupić prezent dla kuzynki o polećcie mi jakiś dobry sklep, proszę was o to niezwykle.

POGROMCA_KELT

Posty: 20

 
Siemka, ja swoje akcesoria do MMA kupowałem przez internet i jestem z ich niezwykle usatysfakcjonowany gdyż są niezwykle wytrzymałe i się nie niszczą. Polecam wam stronę http://www.suplementacja-diety.pl/akcesoria/179-manto-kimono-x-gi.html, na niej znajdziecie wszystko to, co jest wam potrzebne, moi znajomi też niej korzystają i też są zadowoleni zarówno śmiało możecie tam robić zakupy.

Jacuś3456

Posty: 16