picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Czy znacie jakiś sklep EKO w Małopolsce?

Czy znacie jakiś sklep EKO w Małopolsce?

Forumowicze! Mam pytanko związane ze sklepami EKO w Krakowie i okolicach. Znacie takie miejsca w ogóle? Szukam głównie sklepów, w których można zakupić rzeczy bez glutenu. Będę wdzięczny za info.

Pyszności2

Posty: 20

 
Sklep sklepowi nierówny :P Na nieszczęście nie wszelkie sklepy, jakie tytułują się – eko, faktycznie są zdrowe oraz ekologiczne. Sprawdziłam już na swojej skórze przynajmniej pięciu dostawców oraz mogę polecić chociażby sklep ekochatka.pl, który akurat mamy w Krakowie na ulicy Legendy 3. To jest prawdziwy raj dla diabetyków, którzy muszą dokładnie ustalać własne menu. Wolno w tym sklepie skomponować faktycznie smaczną dietę.

Pzengota

Posty: 21

 
Hallo! Witajcie:) Od kilku lat kupuję już praktycznie w 90 procentach w eko sklepach oraz nie wyobrażam sobie lepszej diety. Na nic nie choruję, czuję sporo energii, samopoczucie mi się polepszyło, nawet jak ciśnienie wariuje to ja mam luz. Jest kilka fajnych sklepów eko w Kraku, lecz ja kupuję na ulicy Legendy w sklepie ekochatka.pl. Mają tam nadzwyczaj rozbudowany asortyment, zaś wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów. Jest żywność bez cukru, jest też jedzenie bez glutenu, również dla każdego coś miłego.

Ptaszek

Posty: 15

 
Wbrew pozorom zdrowe jedzenie nie jest dla wybranych, dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi:P Kiedyś w istocie myślałem, niemniej jednak sprawdziłem propozycję sklepów oraz okazało się, że to wcale nie jest takie droga inwestycja. Kasza, mąka, chleb, makaron, olej, słodycze – praktycznie wszystko można nabyć w wersji zdrowej:) Mam to szczęście, że mieszkam niedaleko takiego sklepiku, niemniej jednak można zamawiać online, wcale nie płacąc w istocie dużo za dostawę.

Kruk

Posty: 22

 
W takich dużych miastach jak Kraków to myślę, że nie ma problemu z dobrymi sklepami z dobrą żywnością bez glutenu. Ja znam takich sklepów może ze trzy, ale na ogół kupuję od firmy Pieczywo Bio, która swoją siedzibę ma na ulicy Legendy. Mają gigantyczny wybór, fajne ceny oraz bardzo sympatyczną obsługę :) Polecam wszystkim mieszkańcom oraz też ludziom z okolic, albowiem naprawdę nawet dojechać tutaj niewiele km się opłaci!

Sarev22

Posty: 18

 
Wbrew pozorom zdrowe jedzenie nie jest dla wybranych, dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi:P Kiedyś w istocie myślałem, lecz sprawdziłem ofertę sklepów oraz okazało się, iż to wcale nie jest takie droga inwestycja. Kasza, mąka, chleb, makaron, olej, słodycze – praktycznie wszystko można zakupić w wersji zdrowej:) Mam to szczęście, iż mieszkam niedaleko takiego sklepiku, lecz można zamawiać online, wcale nie płacąc w istocie sporo za dostawę.

donbagino

Posty: 21

 
Cześć. Mógłbym Ci polecić mały sklepik przy ulicy Legendy w Krakowie. Kupuję tam od kilku miesięcy oraz jeszcze nie miałem powodu do narzekania, co mi się akurat w wielu przypadkach zdarza, bo mnóstwo potrzebuje :P Na stronie ekochatka.pl można sprawdzić co poprawnie sprzedają. Mają zdrowe chleby, zdrowe miody bezproblemowo z lokalnych pasiek, zdrowe herbaty, jest jedzenie dla cukrzyków. Nad wyraz fajne miejsce.

Kalleycle

Posty: 22

 
Ostatnio przeczytałem fajny artykuł na temat cukru w żywności i w ogóle. Okazuje się, że cukier to jeden z najsilniejszych narkotyków XXI wieku! Bez kitu, byłem w szoku, ale jakby się dłużej zastanowić to faktycznie słodycze uzależniają jak sto pięćdziesiąt. Tym samym właśnie zacząłem się interesować sklepami eko, które sprzedają spożywkę pozbawioną cukrów. Fajną propozycję odnalazłem na stronce http://ekochatka.pl/miody-manuka/c,48845,1, niesłychanie ogromny dobór przeróżnego typu artykułów spożywczych i poprawne ceny. Wysyłka szybka, kontakt na plus – myślę, że dobra opcja.

robson900

Posty: 22

 
W Krakowie jest przynajmniej kilka takich sklepów. Odwiedziłem chyba wszystkie:) Moim zdaniem, najlepszą oraz najtańszą ofertę mają w sklepie http://ekochatka.pl/produkty-bezglutenowe/c,33113,1, który oprócz stacjonarnego punktu robi też zamówienia internetowe. Spory wybór, jest żywność dla cukrzyków, natomiast też dla ludzi chorujących na celiakię. Jest sporo rzeczy też dla zdrowych ludzi, jakie po prostu chcą zadbać o swoje ciało, takich jak ja ;)

darkness6

Posty: 27