picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

srebro biżuteria, znacie sklep?

srebro biżuteria, znacie sklep?

W którym sklepie robicie zakupy biżuterii srebrnej? Poluję na jakieś szalone kolczyki. Nie mam ulubionego wzornictwa, ale szukam czegoś naprawdę oryginalnego. Jak coś, czekam i niesłychanie dziękuję.

Dzidzidek

Posty: 11

 
Gdy mam zrobić zakup biżuterii srebrnej, zawsze sięgam do ofert online. Lubię ciszę i spokój, bo wtedy najlepiej ogląda mi się i wybiera błyskotki :) A wy gdzie robicie takie zakupy?

dominikk5

Posty: 11

 
Uważam, że taka biżuteria jest zdecydowanie piękniejsza. Gustuje w konkretnych kamieniach. Nie wszystkie do mnie pasują :) Ostatnio dostałam przepiękny prezent. To coś wyjątkowego z kolczyków z markazytami. Podobają mi się, bo naprawdę dodają uroku. Mogę je nosić nie tylko na szczególne okazje. Markazyty są naprawdę przepiękne.

hihi45hihi

Posty: 13

 
Super. Cieszę się, że polecacie swoje ulubione sklepy z biżuterią ze srebra. Fajnie korzystać ze sprawdzonych miejsc. Już niejednokrotnie korzystałam z ofert, które polecaliście i nigdy się nie zawiodłam. Mam nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej :D Bardzo dziękuję za każdą poradę. Jak coś, odezwę się, co i gdzie udało mi się kupić.

codePerformance

Posty: 18

 
Od dłuższego czasu, gdy mam kupić coś ze srebrnej biżuterii, stawiam na ten sklep https://braccatta.com/pl/kamienie-szlachetne-blue-topaz. Szybka wysyłka, niezwykle miła obsługa i zawsze szeroki wybór :D Mają niezwykle śliczne pierścionki z blue topazem. Zupełnie inna oferta niż w sklepach. Polecam zbadać. Na pewno wpadnie wam coś w oko.

Elumino56

Posty: 9

 
Ok. Tak zrobię. Szukam biżuterii w naprawdę oryginalnym stylu, czegoś ekstrawaganckiego na szczególne okazje. Pewnie kolczyki z niebieskimi topazami mogłyby być. Podobają mi się.

serwus45

Posty: 6