picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Przegrywanie vhs na dvd, możliwe ?

Witajcie, jak pewnie dużo z was mam inne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka ważnych kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd a zależy mi oby obejrzeć film a przy okazji pokazać go rodzinie.

Uleczek4

Posty: 19

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Zajaczek2710

Posty: 26

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także warto wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

Motospec

Posty: 21

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca kapitalna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

joziaaaaq23

Posty: 18

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji znajdziesz na stronie.

tomeix

Posty: 26

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować świetny prezent.

Finest

Posty: 26

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

migot

Posty: 17

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

DaNceR

Posty: 16