picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Spyphone, znacie jakiś ?

Spyphone, znacie jakiś ?

Cześć.
Przedmiotem mojego zainteresowania jest obecnie aplikacja Spyphone. Czy ktoś z Was korzystał z niej i w jaki sposób sprawdzała się w praktyce? Liczę na Wasze doświadczenia.

dominikk5

Posty: 11

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem uprzednio świadomości, że podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, że może to kosztować od kilkudziesięciu do stu złotych. Tymczasem odpowiednia aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 złotych miesięcznie.

To dość spora suma, ale być może będzie pożądane byłoby ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

Złoty

Posty: 19

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

tomeix

Posty: 26

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się że spyphone będzie aplikacją, która pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, bowiem przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest czasochłonne.

Jednak pozostawię dziecku nieco swobody.

irek157

Posty: 22

 
Kilka razy zdarzyło się, że pracownicy wykonywali prywatne rozmowy z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, ale nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, którą zainstalowałem w telefonie. Mam teraz możliwość tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

madDog

Posty: 18

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

Tatusiekk

Posty: 21

 
Dla wszystkich tych, którzy chcą zainstalować podsłuch w telefonie, do jakiego mają dostęp polecam usługi tej firmy, a stosownie ich aplikację: http://spyphonesoft.pl. Na pewno nie zawiedziecie się, bo dla mnie funkcjonalność programu okazała się wręcz zbyt rozbudowana. Póki co nie poznałem jeszcze pełnych możliwości tego oprogramowania. Polecam w 100%! :)

Różyczka

Posty: 24

 
Kilka razy zdarzyło się, iż pracownicy wykonywali prywatne negocjacje z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, lecz nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, którą zainstalowałem w telefonie. Mam teraz szansa tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

mikuser

Posty: 15

 
Zgadzam się z Wami, że aplikacja spyphone potrafi rozwiać niesamowicie wiele wątpliwości. Miałem wrażenie, że pracownicy na co dzień oszukują mnie, bo w firmie bywałem tylko przez kilka godzin dziennie. Po zainstalowaniu tej aplikacji miałem wgląd w rozmowy i poznałem ich prawdziwe zaangażowanie, które stoi na odpowiednim poziomie.

Mariusz

Posty: 23

 
W sumie nie dziwię się, że pragniesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

Damiano

Posty: 19