picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Mp3 na telefon

Mp3 na telefon

Mam pytanko o mp3 za darmo, stronę gdzie można posłuchać muzy i bez rzeczywiście żadnych opłat pobrać ją. Mam wrażenie, że jest takich mało, a jak są to nic w zasadzie sensownego na nich nie ma.

nerkuś

Posty: 15

 
To ja mam chyba pecha, albo poszukuję mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, iż za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Doamdor

Posty: 20

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można znaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

chanok

Posty: 18

 
Hej, pomogliście mi niezmiernie:) Niesłychanie dzięki. Albowiem nie miałam okazji odszukać tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

shalafi

Posty: 25

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

snake7

Posty: 27

 
No i rzecz jeszcze jedna znacząca, żeby było to, czego szukamy. Oklepane kawałki zawsze będą i to wszędzie, niemniej jednak to co tak naprawdę chcielibyśmy odnaleźć mp3 na telefon raczej nie. Natomiast jeżeli chodzi o tę stronkę, co kolega proponuje to wchodziłem i całkiem spoko. Też polecam. O dziwo zastałem tam kawałki, jakie nie myślałem, że będą w bazie.

Różyczka

Posty: 24

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, że za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Grupa SEO

Posty: 21

 
Właściwie to trudno znaleźć w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem znaleźć coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bo trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, że kiedykolwiek będzie inaczej.

piotrex007

Posty: 21

 
Tak czy inaczej jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to szukamy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, że nic nie ma, bo jest.

F-Dertus

Posty: 16

 
No właśnie wszędzie to samo. Zatem polecam i proponuję zajrzeć w poszukiwaniu darmowych mp3 tutaj http://www.thebestmp3.pl. Bardzo fajna stronka. W zasadzie co wpisałem w wyszukiwarkę to mają. Może i wasze potrzeby się tam spełnią. Zajrzyjcie na stronkę, albowiem faktycznie pożądane byłoby. No i jest zupełnie za darmo.

Siarczanek3

Posty: 25